WSZYSCY NA MECZ PRZYJAŻNI !!!!

WSZYSCY DO ZDUŃSKIEJ WOLI!!!
BTS Rekord wraz z Klubem Kibica "Szatany" Organizują wyjazd do Zduńskiej Woli na mecz z tamtejszą Gatta. Jak wszyscy wiedzą to są nasi przyjaciele więc trzeba się pokazać z jak najlepszej strony.Więc osoby zainteresowane tym wyjazdem proszeni są o podanie Imienia Nazwiska oraz numeru pesel lista wyjazdowa będzie dostępna na recepcji sportowej "Rekordu" przy ul.Startowej 13. Wyjazd jest zupełnie za darmo wystarczy tylko tyle żeby kibicować naszej drużynie w całych sił wraz z naszym Klubem Kibica podczas meczu. Mecz odbędzie się 06.02.2015r, Piątek o godz.19:30 i będzie też transmitowany przez telewizję Orange Sport to kolejny powód żeby jechać razem z nami i świętować miejmy nadzieję zwycięstwo naszej drużyny!!! WIĘC NIE ZWLEKAJ NA OSTATNIĄ CHWILĘ JUŻ TERAZ ZAPISZ SIĘ NA TEN WYJAZD!!! MUSISZ TAM BYĆ RAZEM Z NAMI!!! Zapisy będą trwały do Czwartku 05.02.2015r. do godziny 18:00 Mamy nadzieję że możemy na was kibiców liczyć!!!