Reprezentacja Polski w Futsalu

Trener Andrea Bucciol podał skład reprezentacji Polski w futsalu na towarzyski dwumecz z Rosją. Pierwsze spotkanie zostanie rozegrane 9 lutego w Arenie Azoty w Szczecinie, a drugie dzień później w Stargardzie Szczecińskim. Oba mecze rozpoczną się o godz. 19:00. W tym samym czasie, we Lwowie dojdzie do oficjalnych, sparingowych konfrontacji Ukrainy i Czech. W kadrze naszych południowych sąsiadów znalazł się inny z „rekordzistów” – Jan Janovsky.

Kadra reprezentacji Polski na dwumecz z Rosją:
Bramkarze:
Kamil Dworzecki (Wisła Krakbet Kraków), Bartłomiej Nawrat (REKORD BIELSKO-BIAŁA).
Zawodnicy z pola: Paweł Budniak, Sebastian Wojciechowski (obaj Wisła Krakbet Kraków), Marcin Kiełpiński (GAF Jasna Gliwice), Daniel Krawczyk, Michał Marciniak, Igor Sobalczyk (wszyscy GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA), Michał Kubik (Pogoń 04 Szczecin), Piotr Łopuch (Clearex Chorzów), Marcin Mikołajewicz, Michał Wojciechowski (obaj FC Toruń), Artur Popławski (REKORD BIELSKO-BIAŁA), Dominik Solecki (Red Dragons Pniewy).