Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-14 Białystok.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski  U-14 Białystok.

W Białymstoku trwa finałowy turniej o mistrzostwo kraju 14-latków, bielszczanie już z awansem do ćwierćfinału.

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U-14) w futsalu– 24.01.2015 r., Białystok - faza eliminacyjna

Grupa A: Helios Białystok, SChLF Chrzanów, Calisia Kalisz.

Grupa B: GKS Wikielec, Kamionka Mikołów, SMS Słupsk.

Grupa C: REKORD BIELSKO-BIAŁA, Constract Lubawa, Unia Tarnów.

sobota, godz.9:20 Constract Lubawa – Unia Tarnów 0:4!!!

sobota, godz.12:00 Unia Tarnów –REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:2!!!

Gole: 12:25min.6.Maciej Marek, 13:15min.9.Filip Gawryś

REKORD:84.Jan Syc, 1.Krzysztof Iwanicki – 8.Patryk Miłoń, 10.Daniel Iwanek, 6.Maciej Marek, 4.Piotr Wyroba, 5.Jakub Stawicki, 7.Artur Grzechynka, 22.Patryk Skrzela, 9.Filip Gawryś, 14.Michał Groń, 11.Oskar Nowak, 13.Kamil Babicki, 18.Marcin Kozina Trener: Wojciech Błasiak

sobota, godz.15:00 Constract Lubawa –REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:4!!!

Gole: 13:24min.19:27min.19:59min.6.Maciej Marek,17:59min.18.Marcin Kozina,

Awans "rekordzistów" do fazy pucharowej rozgrywek!

Opinia trener– Wojciech Błasiak: - Teraz, w momencie, w którym rozmawiamy, czyli w godzinę po ostatnim meczu w grupie, jeszcze nie wiemy z jakiej pozycji awansowaliśmy do ćwierćfinału. Ma zebrać się za jakiś czas specjalna Komisja, która wyda werdykt ogłaszając z kolejność miejsc1-2 w naszej grupie eliminacyjnej. Nie wiem, pewnie skończy się losowaniem? W każdym razie zaczęliśmy rywalizację niepomyślnie. Przegrywaliśmy z tarnowianani 0:1, by po kilku minutach prowadzić 2:1. Niestety zabrakło koncentracji, żeby dowieźć korzystny wynik do końca. Tak generalnie nie mam żadnych uwag do zespołu, jeśli chodzi o realizację założeń taktycznych. Może nawet za bardzo chcą je realizować. To było widoczne w pierwszej części meczu z Constraktem, nasza gra była nie do przyjęcia. W przerwie powiedziałem chłopakom, aby wreszcie zaczęli cieszyć się grą, żeby pokazali fajny futsal na jaki ich stać. No i posypały się gole! Trzy z nich zdobył Maciek Marek, w tym jednego cudownego, i do tego swoją „słabszą”, prawą nogą. Na kilka sekund przed końcem meczu desygnowałem jeszcze Maćka do egzekucji przedłużonego rzutu karnego. Zdobył gola na 4:0 i wspólnie narobiliśmy organizatorom kłopotów! (śmiech)

Grupa D:Góral Tryńcza, BSF Bochnia, Naki Olsztyn.

sobota, od godziny 16:20 mecze o miejsca: 9-12.

Calisia Kalisz – Kamionka Mikołów 3:3!!! rzutykarne 7:6!!!

Góral Tryńcza – Constract Lubawa 3:1!!!

o 11. miejsce: Kamionka Mikołów – Constract Lubawa 4:1!!!

o 9. miejsce: Calisia Kalisz – Góral Tryńcza 2:3!!

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski (U-14) w futsalu– 25.01.2015 r. (niedziela), Białystok – faza finałowa

Ćwierćfinały:

godz.8:00 Helios Białystok – SMS Słupsk 2:1!!!

godz.9:40 BSF Bochnia – REKORD BIELSKO-BIAŁA 3:0!!

Pomeczowa opinia trenera – Wojciech Błasiak: -Nie ma co ukrywać, że po meczu głowy mamy zwieszone w dół. Szkoda, bo mecz miał przez większą część wyrównany przebieg. Szkoda, bo nie wykorzystaliśmy trzech dogodnych sytuacji bramkowych jeszcze przy stanie 0:0. Bramkę na 0:1 straciliśmy po banalnym błędzie, przy wyprowadzaniu piłki z głębi pola. Drugi gol padł z przedłużonego rzutu karnego, a trzeci był już konsekwencją naszej otwartej gry. Rywale grali już na czas, a my po prostu musieliśmy podjąć ryzyko. Już nie o medale, ale wciąż walczymy!

godz.8:50 SChLF Chrzanów – GKS Wikielec 2:1!!!

godz.10:30 Naki Olsztyn – Unia Tarnów 0:4!!!

O miejsca 5-8:

godz.11:20 SMS Słupsk - REKORD BIELSKO-BIAŁA 2:2!!! karne: 5:4!!!

Gole dla Rekordu: 16:12min, 22:22min.5.Jakub Stawicki

godz.12:10 GKS Wikielec - Naki Olsztyn 1:3!!!

Półfinały:

godz.13:00 Helios Białystok – BSF Bochnia 2:0!!!

godz.13:50 SChLF Chrzanów – Unia Tarnów 2:2!!! rzuty karne 3:4!!!

godz.14:40 o 7 miejsce: REKORD BIELSKO-BIAŁA - GKS Wikielec 3:1!!!

Gole dla REKORDU: 07:28min.18.Marcin Kozina, 11:59min.10.Daniel Iwanek, 19:26min.4.Piotr Wyroba

"Rekordziści" kończą udział w mistrzostwach na siódmej pozycji

Opinia trenera (po turnieju) – Wojciech Błasiak: -Z SMS-em Słupsk zagraliśmy równy mecz. Do nas należało prowadzenie 2:1, potem było 2:2, a w ostatnich sekundach nie wykorzystaliśmy „piłki meczowej”. Dogrywka nie przyniosła niczego ciekawego, a karne – wiadomo – loteria. Chłopcy strzelali nieźle, ale słupszczanie lepiej. Spotkanie o siódme miejsce wygraliśmy w niezłym stylu.To była taka konfrontacja kilku wypracowanych schematów futsalowych przez nas i gry indywidualnej po stronie przeciwnika. Ten sposób gry był zresztą dominujący w mistrzostwach. Z końcowego wyniku oczywiście nie jesteśmy zadowoleni, bo wywalczenie pozycji medalowej było realne. Wstydu nie przynieśliśmy, nie odstawaliśmy tu w Białymstoku od nikogo, a na finalnym wyniku na pewno w jakimś stopniu zaważyły kwestie zdrowotne. Niektórzy z chłopców wrócili do pełni zdrowia i niezłej formy dopiero w ostatnich dwóch spotkaniach, a to już było trochę za późno. Z pewnością chłopcy, zwłaszcza z rocznika 2001, zdobyli fajne, cenne i ciekawe doświadczenie. To oni powalczą w przyszłorocznych mistrzostwach czternastolatków o znacznie lepszy rezultat. No i nie zapominajmy, że wszyscy byliśmy w tej imprezie debiutantami.

godz.15:30 o 5 miejsce: SMS Słupsk - Naki Olsztyn 2:1!!!

godz.16:30 o 3 miejsce: BSF Bochnia - SChLF Chrzanów 4:1!!!

godz.17:30 o 1 miejsce: Helios Białystok - Unia Tarnów 3:2!!!

Szczegółowe informacje dot. programu MłMP oraz bieżące wyniki znajdziecie na futsalmmp.pl. oraz lajfy.com.

Klasyfikacja Końcowa:

1.Helios Białystok - Złoty Medal