Zapowiedz meczu III Liga Opolsko-Śląska:
Zapowiedz meczu 20.Kolejki III Liga Śląsko-Opolska 10.04.2016r.Niedziela godz.16:00 Podbeskidzie II Bielsko-Biała - REKORD BIELSKO-BIAŁA
Już w niedziele nasi piłkarze rozpoczną maraton meczów derbowych w rundzie wiosennej a pierwszym rywalem będzie ekipa rezerw Podbeskidzia Bielsko Biała w pierwszym meczu obu drużyn padł wynik 2-1 a bramki dla naszego zespołu strzelali Dawid Nagi i Wojciech Małyjurek a dla gości bramkę honorową Adama Pazio ale to już historia tego pojedynku w szeregach naszego niedzielnego rywala doszło do kilku małych zmian odeszło paru zawodników takich jak Damian Bujok Seweryn Pielichowski i Łukasz Zakrzewski obaj odeszli do Polonii Bytom a do zespołu nikt nie dołączył obecnie nasi rywale po 19 kolejce zajmują 9 miejsce w 19 meczach uzbierali 25 punktów z tego się zebrało 7 zwycięstw 4 remisy i doznając 8 porażek a bilans bramkowy wynosi 28 strzelonych i 31 straconych nasi rywale w ostatniej kolejce podejmowali ekipę z Czańca i w szczęśliwych okolicznościach pokonali rywala 1-0 zaś nasi piłkarze po 19 kolejce zajmują dalej 2 lokatę tracąc do lidera z Opola 6 punktów w 19 meczach uzbierali 40 punktów z tego się zebrało 11 zwycięstw 7 remisów i doznając tylko 1 porażki a bilans bramkowy wynosi 28 strzelonych i 6 straconych nasi piłkarze w ostatniej kolejce podejmowali ekipę z Jastrzębia i po bardzo wyrównanym meczu pokonaliśmy rywala 1-0 a jedyną bramkę i cenną na wagę trzech punktów strzelił Wojciech Małyjurek ale już następny mecz z niewygodnym rywalem ponieważ jak wiemy drużyna rezerw może skorzystać z zawodników z pierwszego zespołu i to może być trudne spotkanie ale nasi piłkarze wiedza jak podchodzić do tego spotkania i w niedziele wyjść na boisko i wywalczyć cenne 3 punkty mamy nadzieje że w niedziele po ostatnim gwizdku będziemy się cieszyć z ze zwycięstwa i 3 punktów !!
Teraz krótko o transferach i sparingach naszego rywala:
Na początku sparingi:
Drzewiarz Jasienica 1:1
Piast Cieszyn 7:2
Iskra Pszczyna 3:1
Szombierki Bytom 1:2
Halniak Maków Podhalański 3:0
Orzeł Koźmin 1:1
GKS Radziechowy-Wieprz 0:3
Nasi rywale rozegrali 7 sparingów o to bilans 3 zwycięstwa 2 remisy i 2 porażki a bilans bramkowy wynosi 16 strzelonych i 13 straconych. Nasi rywale dobrze pokazali się w meczach sparingowych i to samo pokazują wyniki w lidze ale po ostatniej kolejce zobaczymy którą lokatę zajmie ekipa Rerzerw Podbeskidzia Bielsko Biała!!!
Dane Klubu:
Adres: Rychlińskiego 19, 43-300 Bielsko-Biała (klub); Młyńska 52 (stadion)
Telefon: (33) 498-39-88, 497-52-15
Faks: 497-52-78
Internet: www.tspbb.pl (oficj.) www.tspodbeskidzie.pl (nieoficj.)
E-mail: biuro@tspodbeskidzie.pl
Rok założenia: 1995r.
Barwy klubowe: czerwono-biało-niebieskie,
Prezes: Tomasz Mikołajko,
Pełna nazwa klubu: Towarzystwo Sportowe Podbeskidzie II Bielsko-Biała
Stadion tzw "Górka" w Bielsku-Białej:
Adres: ul.Młyńska 52B, 43-300 Bielsko-Biała
Pojemność: 660 miejsc (wszystkie siedzące)
Oświetlenie: 200lux
Wymiary boiska: 100 X 62m.
Kadra Zespołu sezon 2015/16r.
Bramkarze:
Kierownik drużyny: Tomasz Móll,
Transfery:
Przybyli: Celestin Lazarus,
Odeszli: Daniel Bujok (szuka klubu), Seweryn Pielichowski i Łukasz Zakrzewski (Obaj Polonia Bytom), Maciej Felsch (BKS Stal Bielsko-Biała,wypożyczenie),
*W drużynie rezerw mogą grać również zawodnicy pierwszej drużyny, występującej w T-Mobile Ekstraklasie oraz piłkarze z zespołu grającego w Centralnej Lidze Juniorów.
Żródło: własne.