Transfery III Liga Opolsko-Śląska Wiosna:

Bartłomiej Wasiluk spędzi rundę wiosenną w II-ligowym Nadwiślanie Góra.

19-letni pomocnik bielskiego trzecioligowca został wypożyczony do klubu z Góry, z zawartą w umowie opcją tzw. pierwokupu. Popularny „Wasyl” trafił do Rekordu przed rokiem z trzecioligowej Chełmianki Chełm, a w nieodległej przeszłości był reprezentantem Polski w kategorii juniorów. Jak widać dobre występy B. Wasiluka nie umknęły uwadze wyżej notowanych klubów. Warto np. przypomnieć grudniowe testy zawodnika w ekstraklasowym Podbeskidziu. W ekipie Nadwiślana B. Wasiluk spotka innego ex-rekordzistę – Dawida Ogrockiego, który zasilił szeregi beniaminka II ligi w połowie 2014 roku. Przed kilku tygodniami drogę w przeciwnym kierunku odbył Łukasz Szędzielarz, wzmacniając kadrę zespołu z Cygańskiego Lasu.

foto: PM