Sparing: KS Kużnia Ustroń - REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:5!!!
Mecz Sparingowy 02.03.2016r.Środa godzina 19:00
KS Kużnia Ustroń - REKORD BIELSKO-BIAŁA 0:5!!!
0:1 17min.99.Mieczysław Sikora (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
0:2 25min.10.Marek Sobik (REKORD BIELSKO-BIAŁA, rzut karny),
0:3 44min.8.Andrzej Maślorz (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
0:4 80min.16.Kamil Żołna (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
0:5 88min.16.Kamil Żołna (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
KS Kużnia Ustroń: Paweł Sztefek - Arkadiusz Szlajss, Pala, Dawid Kocot, Tomasz Czyż - Jacek Juroszek, Artur Węglarz Adrian Gibiec, Trybulec, Marek Szymala - oraz Testowany Zawodnik, Damian Czyż.
Trener: Mateusz Żebrowski.
REKORD: 89.Paweł Góra – 8.Andrzej Maślorz, 4.Dariusz Rucki(kpt), 5.Michał Bojdys, 11.Mateusz Waliczek, - 99.Mieczysław Sikora, 7.Adrian Olszowski, 9.Łukasz Szędzielarz, 10.Marek Sobik, - 17.Szymon Szymański, 20.Mateusz Kubica oraz 22.Mateusz Gaudyn, Szymon Madzia, 2.Jan Dudek, 6.Dawid Nagi, 16.Kamil Żołna, 18.Damian Hilbrycht, 77.Bartosz Woźniak, Remigiusz Tański, 14.Wojciech Małyjurek, 23.Marek Profic.
Trener: Wojciech Gumola,
II Trener: Bartosz Wożniak,
Fizjoterapeuta: Dariusz Spisak,
Kierownik Drużyny: Krzysztof Kania.
Pomeczowa opinia trenera – Wojciech Gumola: - Przede wszystkim fajnie się stało, że nasi konkurenci – Kuźnia Ustroń – przystali na naszą propozycję rozegrania sparingu, choć przez to musieli trochę skorygować swoje wcześniejsze plany. Niejako przy okazji mieliśmy okazję zagrać na bardzo dobrym, oddanym niedawno do użytku boisku. Dla nas ten sparing miał dwa cele. Pierwszym było porządne zaliczenie jednostki treningowej, drugim zmazanie plamy po sobotniej grze kontrolnej z Podhalem. Oba cele-zadania w mojej opinii zostały spełnione. Do ligi zostało już niewiele czasu, pozostało więc jeszcze tylko spokojnie przepracować ten okres. Po kontuzjach wrócili do gry – Mateusz Kubica i Marek Profic. Pierwszy wystąpił na dłuższym dystansie czasowym, drugi przez kilkanaście minut. Obaj zaprezentowali się pozytywnie, co niewątpliwie cieszy.