Łukasz Biel Powołany na mecze z Holandią!!!

Dla młodego „rekordzisty” będzie to kolejna okazja do międzynarodowego sprawdzianu.

Łukasz Biel znalazł się w 14-osobowej kadrze do lat 21 powołanej na towarzyski dwumecz z młodzieżową reprezentacją Holandii. Ekipa treneraGerarda Juszczakapodejmie „pomarańczowych” w dniach 20-21 kwietnia br., w Białej Podlaskiej. Wśród powołanych na te spotkania znalazł się także inny wychowanek Rekordu, aktualnie wypożyczony do pierwszoligowego KS Kamionka Mikołów –Michał Hyży. Obaj zawodnicy w lutym br. wystąpili w wyjazdowym dwumeczu naszej „młodzieżówki” w Portugalii (wyniki - 1:3 i 2:0).

Spisał:TP / Foto: PM