Klaudia po reprezentacyjnym debiucie!!!

Wychowanka Rekordu – Klaudia Kubaszek, wystąpiła w towarzyskim dwumeczu reprezentacji Polski do lat 19-stu z Białorusią.

W pierwszym ze spotkań rozegranym w Białej Podlaskiej „biało-czerwone” uległy 1:3 (1:1) rówieśniczkom zza wschodniej granicy. Klaudii Kubaszek pojawiła się na boisku w 67. minucie meczu. Po piątkowej potyczce w niedzielę doszło do rewanżowej konfrontacji w Brześciu. Tym razem „rekordzistka” znalazła miejsce w tzw. wyjściowym składzie, niestety jednak nie dotrwała do ostatniego gwizdka sędziego. –Zderzyłam się ze znacznie roślejszą rywalką pod koniec pierwszej połowy, w efekcie czego stłukłam mięsień łydki i zostałam w przerwie zmieniona– relacjonuje drugie ze spotkań bielszczanka. Z formalnego obowiązku odnotujmy, że to spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem. – Ale akurat w tym meczu byłyśmy o wiele bliżej zwycięstwa, niż we wcześniejszym u siebie. Zabrakło nam skuteczności pod białoruską bramką– tłumaczy Klaudia, która na pytanie o to czy czuje się już w pełni reprezentantką Polski, odpowiada: -Nie wiem! Za miesiąc mamy zagrać kolejne towarzyskie spotkania z Portugalkami. Jeśli otrzymam powołanie na te mecze, to może wtedy już będę mogła się tak poczuć.