Futsal: Powołania na rewanżowy mecz z Kazachstanem!!!
Selekcjoner Andrzej Bianga ogłosił kadrę na mecz rewanżowy z Kazachstanem o awans do mistrzostw świata w futsalu. Mecz odbędzie się 12 kwietnia w Ałmatach. W pierwszym spotkaniu Polacy zremisowali z Kazachami 1:1.
Gwoli przypomnienia, w pierwszym ze spotkań barażowych, którego stawką jest awans do tegorocznego turnieju finałowego Mistrzostw Świata, Polacy zremisowali z Kazachami 1:1. Dość korzystny dla „biało-czerwonych” wynik szczecińskiego nie zmienia faktu, iż faworytem do awansu pozostaje drużyną aktualnie brązowych medalistów Mistrzostw Europy. Potyczka rewanżowa odbędzie się 12 kwietnia br. w Ałmatach. Selekcjoner Andrzej Bianga powołał na to spotkanie 14-stu zawodników, wśród których znaleźli się dwaj „rekordziści” – Bartłomiej Nawrati Michał Marek. W porównaniu do pierwszego ze spotkań w naszej kadrze doszło do kilku zmian. W miejsce Tomasz Kriezela(kartki) i Daniela Krawczyka powołania otrzymali Igor Sobalczyk i Mateusz Jakubiak. Odlot do Kazachstanu poprzedzi mini-zgrupowanie naszej kadry w Warszawie.
Kadra na mecz rewanżowy z Kazachstanem:
Bramkarze: Rafał Krzyśka (AZS UŚ Katowice), Bartłomiej Nawrat (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
Zawodnicy z Pola: Robert Gładczak, Mikołaj Zastawnik (obaj Clearex Chorzów), Mateusz Jakubiak, Michał Kubik, Dominik Solecki (wszyscy Pogoń 04 Szczecin), Tomasz Lutecki, Maciej Mizgajski (obaj GAF Omega Gliwice), Michał Marek (REKORD BIELSKO-BIAŁA), Marcin Mikołajewicz (FC Toruń), Adrian Pater (AZS UŚ Katowice), Igor Sobalczyk (GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA), Sebastian Wojciechowski (Red Devils Chojnice).
źródło: Futsal Polska/pzpn.pl