Zapowiedz meczu III Liga Opolsko-Śląska:

Zapowiedz meczu 35.Kolejki III Ligi Opolsko-Śląskiej 27.05.2015r. godzina 18:00 Stadion ul.Sportowa 2, 41-408 Mysłowice dzielnica Wesoła
Górnik Wesoła Mysłowice - REKORD BIELSKO-BIAŁA
Już szybko nasi piłkarze rozegrają kolejny mecz w trzeciej lidze ale tym razem nasi piłkarze wybiorą się do Wesołej aby tam rozegrać mecz w ramach trzydziestej piątej kolejki dla drużyny z Wesołej będzie to bardzo ważny mecz ponieważ każda porażka w kolejce a zwycięstwa innych drużyn walczących o utrzymanie może być dla drużyny Wesołej gwoździem do trumny i spadkiem do czwartej ligi a do końca już zostało tylko cztery kolejki do bezpiecznej lokaty brakuje rywalom naszym aż osiem punktów z perspektywy meczów inne drużyny walczące także o utrzymane musieli gubić punkty obecnie nasi rywale po trzydziestej czwartej kolejce zajmują 17 miejsce z dorobkiem 29 punktów z tego się zebrało 8 zwycięstw 5 remisów i doznając 21 porażek a bilans bramkowy wynosi 36 strzelonych i 62 straconych w ostatniej kolejce nasi rywale podejmowali Rezerwy Rucha Chorzów niestety wyprawa do Chorzowa się nie udała nasi rywale doznali porażki przegrywając 5-3 i po tej porażce sytuacja w tabeli się zrobiła nie ciekawa sama sytuacja w klubie od dłuższego czasu nie jest ciekawa nie wiadomo w razie spadku klub będzie dalej występował bo jak wiemy drużyna z Wesołej mają problemy finansowe zaś nasi piłkarze dalej podtrzymują dobrą passę meczów bez porażek obecnie nasi piłkarze zajmują wysokie 5 miejsce w trzydziestu czterech meczach uzbieraliśmy 62 punkty z tego się zebrało 19 zwycięstw 5 remisów i doznając 10 porażek a bilans bramkowy wynosi 64 strzelonych i 45 straconych w ostatniej kolejce nasi piłkarze podejmowali u siebie ekipę Swornicy Czarnowąsy i po świetnej grze pokonaliśmy rywala 3-0 i z dobrymi humorami będziemy się przygotowywać do kolejnego meczu aż trudnego ponieważ nie wolno lekceważyć rywala i po ciężkim boju zgarnąć trzy punkty a jak wiemy w Bielsku Białej padł wynik w poprzedniej rundzie 4-1 dla ekipy z Cygańskiego Lasu i mamy nadzieje że trzy punkty pojadą do Bielska !!
Teraz Krótko o transferach i o sparingach:
Transfery:
Przybyli:
Maciej Wierzbicki i Dominik Cieszyński obaj ( GKS Katowie) Łukasz Mieszczak ( BKS Stal Bielsko Biała) Jan Sitko ( Unia Kosztowy) Piotr Barwiński i Marek Herrmann ( obaj Rozwój Katowice)
Odeszli: Łukasz Gambusz Michał Haftkowski Marcin Jaskiernia Paweł Lesik Damian Matras Koulaty Thiam Wojciech Tomaszewski Jacek Wujec Sebastian Sarzała ( Wszyscy szukają Klubów) Andrzej Buchcik ( Ruch Radzionków) Jakub Nawrocki ( Polonia Łaziska Górne) Sebastian Siwek ( Energetyk ROW Rybnik) Marcin Starzyński ( Unia Ząbkowice)
Sparingi:
24.01 Ruch II Chorzów 0:4
31.01 Pogoń Imielin 3:3
5.02 GKS II Tychy 1:2
7.02 Unia Kosztowy 0:0
11.02 Jedność ’32 Przyszowice 4:0
14.02 Zieloni Żarki 3:1