Zapowiedz meczu III Liga Opolsko-Śląska:

Zapowiedz meczu 29.Kolejki III Liga Opolsko-Śląska 29.04.15r.Środa godzina 17:00 Stadion Rekordu ul.Starowa 13, 43-300 Bielsko Biała,

REKORD BIELSKO-BIAŁA - Ruch Zdzieszowice
Nie mają odpoczynku nasi piłkarze ponieważ już w środę na własnym boisku podejmiemy ekipę z Zdzieszowic będzie to dobra okazja żeby się zrewanżować za tamtą porażkę poniesioną w Zdzieszowicach w którym nasi piłkarze niestety ulegli cztery do jednego ale tamta potyczka to historia nasi rywale obecnie zajmują wysokie czwarte miejsce w dwudziestu ośmiu meczach nasi rywale zgromadzali pięćdziesiąt sześć punktów z tego się zebrało siedemnaście zwycięstw pięć remisów i doznając sześciu porażek a bilans bramkowy wynosi 56 strzelonych i 31 straconych nasi rywale w ostatniej kolejce podejmowali ekipę Rezerw Rucha Chorzów i po beznadziejnej grze ulegli wysoko aż jeden do czterech zaś nasi piłkarze obecnie zajmują wysokie szóste miejsce w dwudziestu ośmiu meczach uzbierali czterdzieści sześć punktów z tego się zebrało czternaście zwycięstw cztery remisy i doznając dziecięciu porażek a bilans bramkowy wynosi 51 strzelonych i 41 straconych w ostatniej kolejce nasi rywale podejmowali na wyjdzie ekipę z Łazisk Górnych i po dobrej grze pokonaliśmy rywala jeden do zera a jedyną bramkę strzelił Mieczysław Sikora i te zwycięstwo daje dużo pewność w grze że w środę zrewanżujemy się za tamtą porażkę i że po ciężkim boju wywalczymy trzy punkty i będziemy się cieszyć z zwycięstwa na własnym boisku a trzy punkty zostaną w Bielsku !!!

Teraz krótko o transferach i o przygotowaniach
na początku transfery

Transfery:
Przybyli:
Patryk Sochacki ( Orzeł Źlinicea) Arkadiusz Fesser (Koksownik Zdzieszowice) Mateusz Marzec Dawid Czapliński obaj (Małapanew Ozimek) Daniel Galowy ( Korona Krępna) Krzysztof Plachetka ( LZS Walce)
Odeszli: Kamil Kosut ( Małapanew Ozimek) Sławomir Kierdal ( Po-Ra-Wie Większyce) Wojciech Dudek ( ?) Paweł Sendecki ( nie wznowił treningów) Błażej Matyja ( wypoż. Racławiczki)
Sparingi:
24.01.2015 - Polonia Głubczyce 3:1
28.01.2015 - MKS Kluczbork 1:3
31.01.2015 - Victoria Ostrzeszów (4 liga wielkopolska) 2:2
07.02.2015 - Polonia Bytom 2:1
12.02.2015 - LZS Racławiczki 2:1