Zapowiedz Meczu 25.Kolejki III Liga Opolsko-Śląskiej:

Zapowiedz meczu 25.Kolejki III Ligi Opolsko-Śląskiej 04.04.15r.Sobota godzina 11:00 Stadion Rekordu: ul.Startowa 13, 43-300 Bielsko-Biała

REKORD BIELSKO-BIAŁA - Szombierki Bytom

Już w Wielką Sobotę nasi piłkarze podejmą kolejnego rywala w ramach dwudziestej piątej kolejki trzeciej ligi a naszym rywalem będzie drużyna z Bytomia w poprzedniej rundzie nasi piłkarze przegrali 1-0 na wyjdzie i będzie to dobra okazja aby się zrewanżować za tamtą porażkę bo jak wiemy naszych piłkarze czeka trzy spotkania u siebie i to dobra okazja aby zgarnąć dziewięć punktów i to będzie pierwsza okazja aby po dwóch porażkach z wiceliderem i liderem zgarnąć trzy punkty i zaznaczyć smak zwycięstwa nasi rywale obecnie zajmują dwunaste miejsce w dwudziestu czterech meczach nasi rywale uzbierali trzydzieści jeden punktów z tego się zebrało osiem zwycięstw siedem remisów i doznając dziewięć porażek a bilans bramkowy wynosi dwadzieścia dziewięć do dwudziestu siedmiu w ostatniej kolejce nasi rywale podejmowali na wyjdzie Rezerwy Rucha Chorzów i po ostatnim gwizdku sędziego padł wynik bezbramkowy zaś nasi piłkarze po dwudziestu czterech meczach zajmują obecnie siódme miejsce w dwudziestu czterech meczach zgromadziliśmy trzydzieści dziewięć punktów z tego się zebrało dwanaście zwycięstw trzy remisy i doznając dziewięć porażek a bilans bramkowy wynosi czterdzieści sześć strzelonych i trzydzieści pięć straconych w ostatniej kolejce nasi piłkarze wybrali się do Opola aby tam rozegrać mecz z liderem tabeli Odrą Opole i niestety dobrej grze przegraliśmy z Odrą 1-0 i będzie trzeba szybko zapomnieć o tamtej porażce i skupić się na meczu z Szombierkami i zgarnąć bardzo ważne trzy punkty i mamy nadzieje że trzy punkty zostaną w Bielsku !!!

Teraz Krótko o sparingach i o transferach klubu:

Na początku transfery:

Przybyli: Mateusz Mrozek i Łukasz Polak (obaj Gwarek Zabrze) Szymon Rosochacki (Pionier Ujejsce) Robert Hauffe ( Zagłębiak Dąbrowa Górnicza) Jacek Jarnot ( Polonia Łaziska Górne)

Odeszli: Andrzej Wiśniewski ( Nadwiślan Góra) Krzysztof Malicki ( Zakończenie Kariery)

Sparingi Szombierek Bytom:

24.01 Wilki Wilcza 5:0

2.02 Gwarek Ornontowice 5:3

7.02 MKS Kluczbork 2:2

11.02 Slavia Ruda Śląska 4:3

14.02 Ruch Radzionków 2:3

18.02 MKS Zaborze 3:0

20.02 Przyszłość Ciochowice 2:0

28.02 GKS II Katowice 5:2

7.03 Concordia Knurów 3:0

Nasi rywale rozegrali dziewięć sparingów z tego się zebrało

siedem zwycięstw jeden remis i doznając jedną porażkę a bilans bramkowy wynosi 31 strzelonych i 13 straconych

O to Kadra na Wiosnę Szombierek Bytom:

Bramkarze: Robert Hauffe, Mateusz Rosół.

Obrońcy: Adam Dzido, Marek Kasprzyk, Jakub Konaszczuk, Mateusz Mrozek, Grzegorz Szafrański, Karol Ślęzok, Mateusz Śliwa,

Pomocnicy: Rafał Kuliński, Mateusz Lebek, Sławomir Pach, Łukasz Polak, Marcin Rosiński, Daniel Ryś,

Napastnicy: Jacek Jarnot, Piotr Makowski, Sebastian Pączko, Szymon Rosochacki, Adam Toszek,

Sztab Szkoleniowy:

Trener: Krzysztof Górecko,