Zapowiedz Meczu 19.Kolejki Ekstraklasa Futsalu:

Zapowiedz meczu 19.Kolejki Ekstraklasy Futsalu 12.04.15r.Niedziela godzina 18:00 Hala Rekordu: ul.Startowa 13, 43-300 Bielsko-Biała
REKORD BIELSKO-BIAŁA
- Clearex Chorzów
Już w niedziele w ramach dziewiętnastej kolejki Futsal Ekstraklasa nasi piłkarze podejmą ekipę z Chorzowa nasi rywale będą chcieli się zrewanżować za porażkę w Pucharze Polski w którym nasi piłkarze pokonali naszych rywali jeden do zera po bramce Kamila Kmiecika w poprzedniej rundzie nasi piłkarze ulegli ekipie z Chorzowa 4-3 i będziemy się chcieli zrewanżować za tamtą porażkę poniesiona w Chorzowie w tej rundzie rewanżowej nasi rywale spisują się poniżej swoich oczekiwań ostatni raz zespół z Chorzowa wygrał dwudziestego lutego z ekipą z Gliwic od tamtego meczu nasi rywale nie potrafią wygrać meczu i będą chcieli się przełamać w Bielsku Białej i meczu z Rekordem odnieść zwycięstwo nasi rywale po osiemnastu meczach zajmują obecnie ósme miejsce w osiemnastu meczach uzbierali dwadzieścia dwa punkty z tego się zebrało siedem zwycięstw jeden remis i doznając dziesięciu porażek a bilans bramkowy wynosi czterdzieści strzelonych i pięćdziesiąt siedem straconych w ostatniej kolejce nasi rywale podejmowali na wyjdzie ekipę z Rudy Sląskiej ale niestety zabrakło im szczęścia i przegrali z Rudą Śląska dwa do jednego.Zaś nasi piłkarze po osiemnastej kolejce zajmują obecnie wysokie trzecie miejsce w osiemnastu meczach nasi piłkarze uzbierali trzydzieści punktów z tego się zebrało dziewięć zwycięstw trzy remisy i doznając sześciu porażek a bilans bramkowy wynosi osiemdziesiąt trzy strzelone i pięćdziesiąt dziewięć straconych w ostatniej kolejce nasi piłkarze wybrali się do Pniew ale niestety ta wyprawa nam się nie udała i niestety przegraliśmy sześć do pięciu i już wiemy że w tym sezonie powalczymy o brązowy medal mamy nadzieje że nasi piłkarze pokażą swoje oblicze i zrehabilitują się za tamtą porażkę i pokonamy po ciężkim boju ekipę z Chorzowa a trzy punkty zostaną w Bielsku !!!
Kadra Clearex-u Chorzów:

16.Konrad Podobiński,
18.Tomasz Rabczak,
Trener: Adam Lichota,
Asystent Trenera: Tomasz Uflik.