Transfery III Liga: Bartłomiej Wasiluk wraca do Nadwiślana Góra!!!!

20-latek trafi na mocy dwustronnego porozumienia, na zasadzie transferu definitywnego, do drugoligowego Nadwiślana Góra.

Bartłomiej Wasiluk (na górnym zdjęciu) zawitał do Rekordu przed dwoma laty z Chełmianki Chełm, w „biało-zielonych” barwach rozegrał 40 trzecioligowych spotkań, zdobywając trzy gole. W tzw. międzyczasie popularny „Wasyl” zaliczył już półroczny epizod w zespole z Góry, będąc wypożyczonym do Nadwiślana w rundzie wiosennej sezonu 2014/2015. – Jak widać drugoligowiec nie stracił Bartka z pola widzenia, nadal wyrażał zainteresowanie jego grą w swoim klubie, a i sam zawodnik chciał szybkiego awansu sportowego – wyjaśnia kulisy transferu Janusz Szymura, sternik Rekordu. Do dopełnienia umowy transferowej B. Wasluka pozostały już tylko formalności będące po stronie działaczy drugoligowca.

W miejsce środkowego pomocnika wicelider III ligi śląsko-opolskiej nie przewiduje transferu z zewnątrz. – Na tej samej pozycji mamy w kadrze wartościowych graczy o nietuzinkowych umiejętnościach, że już nie wspomnę o sporym zastępie naszych wychowanków – zaznaczył prezes BTS-u.

Żródło: www.bts.rekord.com.pl Spisał: Tadeusz Paluch Foto: Paweł Mruczek