Sparing: REKORD BIELSKO-BIAŁA - Nadwiślan Góra 1:1!!!
Mecz Towarzyski 30.01.2016r.Sobota godzina 11:00 Stadion Rekordu ul.Startowa 13, (boczne boisko) 43-300 Bielsko-Biała
REKORD BIELSKO-BIAŁA - Nadwiślan Góra 1:1!!!
1:0 25min.10.Marek Sobik (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
1:1 65min.Kamil Bętkowski (Nawiślan Góra),
REKORD: 12.Krzysztof Żerdka (89.Paweł Góra) - 8.Andrzej Maślorz, 5.Michał Bojdys, 4.Dariusz Rucki, 16.Kamil Żołna - 99.Mieczysław Sikora, 17.Szymon Szymański, 20.Mateusz Kubica, 10.Marek Sobik - 77.Bartosz Woźniak, 18.Damian Hilbrycht. Grali także: 22.Mateusz Gaudyn, Remigiusz Tański, 7.Adrian Olszowski, 14.Wojciech Małyjurek.
Trener: Wojciech Gumola,
II Trener: Bartosz Woźniak,
Fizjoterapeuta: Dariusz Spisak,
Kierownik Drużyny: Krzysztof Kania.
Nadwiślan Góra: zawodnik testowany (46min.Robert Błąkała) - Bartłomiej Wasiluk, Szymon Jarosz, Filip Korneta, Mateusz Wójcik - zawodnik testowany (46min.Sławomir Musiolik), Dalibor Vašenda (46min.Michał Bedronka), Przemysław Piwowarczyk (46min.Patryk Widuch), Mateusz Skrobol (46min.Dawid Kaszok), Kamil Bętkowski (75min.Dominik Szepietowski) - Mohamed Essam (46min. Dawid Ogrocki).
Trener: Miroslav Copjak
II Trener / Asystent Trenera: Piotr Hauder / Tomasz Włodarek,
Trener Bramkarzy: Izaak Stachowicz,
Kierownik Drużyny: Jan Zieleźnik.
Sędziował: Dawid Bukowczan (Żywiec).
Pomeczowa opinia trenera – Wojciech Gumola: - Pogoda dopisała znakomicie. Pamiętam nie tak odległe czasy, gdy końcem stycznia odwoływaliśmy sparingi z powodu siarczystych mrozów. Warunki do samej gry były jednak dzisiaj trudne, a to ze względu na nieduże rozmiary naszego boiska. Przy wyrównanych umiejętnościach nie było możliwości wykazania się detalami, które mogłyby zdecydować o wygranej jednej ze stron. Uważam, że moi zawodnicy zaprezentowali się całkiem nieźle w tym sparingu. Martwi mnie za to nasza sytuacja kadrowa. Wobec chorób i kontuzji i tak już niezbyt szeroka kadra, uszczupliła się jeszcze bardziej.
Żódło: własne / Sport Bielsko-Biała / Nadwiślan Góra / www.bts.rekord.com.