Sparing: MKS Trzebina-Siersza - REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:4!!!
Mecz Towarzyski 03.02.16r Środa 32-660 Chełmek godzina 18:00 Stadion boczne boisko MOKSiR Broniewskiego,
MKS Trzebinia-Siersza - REKORD BIELSKO-BIAŁA 1:4!!!
0:1 12min.5.Michał Bojdys (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
0:2 47min.7.Adrian Olszowski (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
0:3 55min.7.Adrian Olszowski (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
0:4 79min.14.Wojciech Małyjurek (REKORD BIELSKO-BIAŁA),
1:4 82min.Krzysztof Kaiser (MKS Trzebina-Siersza),
MKS Trzebina-Siersza: Krzysztof Pająk - Krzysztof Sieczko, Radosław Górka, Marcin Kalinowski, Paweł Sawczuk, Przemysław Fraś, Dawid Dudek, Mateusz Majcherczyk, Bartosz Jagła, Paweł Piskorz, Michał Kowalik oraz Tomasz Wróbel, - Maciej Domurat, Tomasz Małodobry, Jakub Pająk, Krzysztof Kaiser, Szymon Kurek, Rajmund Raźniak, Martyniak.
Trener: Robert Moskal,
Trener Bramkarzy: Łukasz Gielarowski,
Kierownik Drużyny: Alfred Godyń.
REKORD: 12.Krzysztof Żerdka - 22.Mateusz Gaudyn, 5.Michał Bojdys, 4.Dariusz Rucki(kpt), 11.Mateusz Waliczek, - 99.Mieczysław Sikora, 9.Łukasz Szędzielarz, 17.Szymon Szymański, 10.Marek Sobik, 18.Damian Hilbrycht, 20.Mateusz Kubica oraz Remigiusz Tański, 77.Bartosz Woźniak, 16.Kamil Żołna, 14.Wojciech Małyjurek, 7.Adrian Olszowski, 8.Andrzej Maślorz, Rafał Haczek.
Trener: Wojciech Gumola,
II Trener: Bartosz Wożniak,
Fizjoterapeuta: Dariusz Spisak,
Kierownik Drużyny: Krzysztof Kania.
Sędziował: Banach Adam (Chrzanów)