Reprezentacja Polski w Futsalu:

Selekcjoner reprezentacji Polski w futsalu Andrzej Bianga podał szeroką kadrę reprezentacji Polski, która będzie brana pod uwagę przy ustalaniu czternastki na turniej eliminacji do mistrzostw świata, który 10-13.12.2015r. zostanie rozegrany w portugalskim Loulé.

"Biało-czerwoni" zagrają z gospodarzami, Rumunią oraz Norwegią. Do kolejnej rundy zakwalifikują się dwa najlepsze zespoły z każdej z siedmiu grup. Następnie mecze barażowe wyłonią siedem ekip, które zakwalifikują się do mistrzostw świata.

Bramkarze: Maciej Foltyn (Red Dragons Pniewy), Rafał Krzyśka (AZS UŚ Katowice), Kamil Lasik (Pogoń 04 Szczecin), Bartłomiej Nawrat (REKORD BIELSKO-BIAŁA).
Gracze z pola:  Łukasz Biel(Gwiazda Ruda Śląska), Rafał Franz, Artur Popławski (obaj REKORD BIELSKO-BIAŁA), Mateusz Gepert, Mateusz Jakubiak, Michał Kubik (wszyscy Pogoń 04 Szczecin), Robert Gładczak, Krzysztof Piskorz (obaj AZS UŚ Katowice), Kamil Kaczmar ( KGHM Euromaster Chrobry  Głogów), Marcin Kiełpiński (GAF-Omega Gliwice), Daniel Krawczyk, Igor Sobalczyk, Arkadiusz Szypczyński (wszyscy GATTA ACTIVE ZDUŃSKA WOLA), Tomasz Kriezel, Sebastian Wojciechowski (obaj Red Devils Chojnice), Marcin Mikołajewicz, Michał Wojciechowski (obaj FC Toruń), Adrian Pater (MKF Solne Miasto Wieliczka), Adrian Skrzypek, Adam Wachoński (obaj Red Dragons Pniewy), Mikołaj Zastawnik (Clearex Chorzów).

Żródło: pzpn.pl/ 90minut.pl Foto: Paweł Mruczek