Media o meczu + video + galeria

Medialne echa ligowej potyczki z Wisłą Krakbet Kraków...

www.futsalekstraklasa.pl - Rekord pobity

Mecz na szczycieFutsal Ekstraklasyrozpoczął się od miłej uroczystości dla gospodarzy. Bielszczanie otrzymali statuetki za zwycięstwo w dorocznym plebiscycie „Kroniki Beskidzkiej”. Później już jednak powody do radości mieli goście z Krakowa.

www.beskidzka24.pl - Porażka na inaugurację

Rekord Bielsko-Biała zainaugurował drugą rundą Futsal Ekstraklasy. Przed własną publicznością zmierzył się z liderem rozgrywek, Wisłą Krakbet Kraków. Po zaciętym pojedynku bielszczanie ulegli 4:6.

www.super-nowa.pl- Spotkanie na szczycie

Na początku rundy rewanżowej bielszczanie podejmowali whali przy Startowej zespół zKrakowa. Świetna gra obu zespołów zpewnością mogła spodobać się kibicom. Jednak wynik na pewno nie przypadł do gustu bielszczanom. Po wyrównanej walce Rekord uległ drużynie zKrakowa 4:6.

www.sportowebeskidy.pl - Mistrzostwo poza zasięgiem ?

11 punktów– tyle wynosi dystans bielskiego Rekordu do liderującej rozgrywkom Futsal Ekstraklasy, Wisły Kraków. To następstwo poniedziałkowego wyniku hitowego pojedynku, w którym większość z 10 trafień zanotowali goście.

www.sportslaski.pl - Rekord - Wisła 4:6. Lider nie zwalnia tempa

Wyśmienicie zapowiadające się starcie mistrza Polski z liderem Futsal Ekstraklasy nie zawiodło. W Cygańskim Lesie gospodarze mieli nadzieję na zainicjowanie pościgu za Wisłą w tabeli rozgrywek. To jednak goście byli nieznacznie faworyzowani, co na parkiecie potwierdzili.

www.sport.bielsko.biala.pl - Klęska, która oznacza jedno

Od gola Rafała Franza rozpoczęli mecz z Wisłą Krakbet Kraków zawodnicy mistrza Polski. Ale porażka z liderem oznacza jedno - Rekord praktycznie stracił szanse na tytuł.

www.sportowefakty.pl - Futsal: Lider pokonał mistrza

W poniedziałek w Bielsku-Białej, na zakończenie 12. serii spotkań, doszło do meczu na szczycie. Mistrz Polski Rekord podejmował lidera Wisłę Krakbet Kraków.

www.radiobielsko.pl - Rekord przegrywa w szlagierze

W wypełnionej do ostatniego miejsca hali w Cygańskim Lesie Rekord Bielsko-Biała przegrał 4-6 z Wisłą Kraków.Bielszczanie przystępowali do spotkania z "Białą Gwiazdą", jako czwarty zespół w tabeli. Pomimo dobrej pierwszej połowy w wykonaniu gospodarzy lider okazał się za silny i trzy punkty jadą do Krakowa.

I jeszcze o wyróżnionych w plebiscycie „Kroniki Beskidzkiej”

www.beskidzka24.pl - Plebiscyt "Kroniki": Najlepsi nagrodzeni

„Kronika Beskidzka” przyznała statuetki dla najlepszego sportowca, trenera i drużynę roku na Podbeskidziu, wyłonionych w plebiscycie. Triumfatorem wśród zawodników był mistrz świata Sebastian Kawa, najlepszym trenerem Adam Kryger, szkoleniowiec Rekordu, a bezkonkurencyjną drużyną futsalowy Rekord Bielsko-Biała.

BTS Rekord - Galeria

Facebook Wisła Krakbet Kraków - Galeria