B-Klasa Okręg Bielsko-Biała: 14.Kolejka 17.04.2016r.
B- Klasa 14.Kolejka 17.04.2016r.Niedziela godz. 17:00 Stadion Rekordu: ul.Startowa 13, 43-300 Bielsko-Biała
REKORD II BIELSKO-BIAŁA - KS Międzyrzecze 1:2!!!
0:1 15min.Radosław Folek (KS Międzyrzecze, rzut karny),
1:1 27min.Szymon Harat (REKORD II BIELSKO-BIAŁA),
1:2 44min.Piotr Kużlik (KS Międzyrzecze),
*90 minucie Bartosz Folek (KS Międzyrzecze, nie trafił rzutu karnego)
REKORD: Paweł Góra – Bartłomiej Ficek, Dominik Lekki, Dawid Worek, Wiktor Błasikiewicz (65min.Jan Wawak), Szymon Harat, Sebastian Uczniak, Michał Pękala, Dominik Słomka (65min.Sebastian Glenc), Kamil Bucki, Paweł Łomankiewicz (80min.Jeremiasz Barański)
Trener: Krzysztof Dybczyński
KS Międzyrzecze: Ireneusz Szpałek, - Paweł Wydra, Radosław Folek,Bartosz Wajs,Rafał Chudzik, Mateusz Kępka, Przemysław Szczybrowski (87min.Łukasz Orzechowski),Marcin Bebek, Konrad Czarnecki, Mateusz Moś, Piotr Kużlik (74min.Piotr Witkowski),
Trener: Roman Folek
Żółte kartki: Sebastian Uczniak (REKORD BIELSKO-BIAŁA), - Radosław Folek (KS Międzyrzecze),
Widzów: 60.
Pomeczowa opinia trenera – Krzysztof Dybczyński:-Ten mecz kosztował nas sporo zdrowia. Pierwsza bramka, którą rywal zdobył z niesłusznie podyktowanego karnego ustawiła mecz. Rywal mądrze się bronił i nie pozwolił nam na zbyt wiele w ofensywie. Musimy pogodzić się z porażką, wyciągnąć wnioski i grac dalej. Myślę, że drużyna Międzyrzecza zasługuje na grę w A-klasie w następnym sezonie.